Başa Dön
Sabit Telefon Hizmeti

Hakay Sabit Telefon Hizmeti nedir?

*Ev ve işyerinizdeki sabit telefonlardan, kullanım alışkanlığınızı değiştirmeden, yüksek ses kalitesi ve ekonomik fiyatlarla her yöne (şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM) arama yapabilmenizi sağlayan bir Hakay Telekomünikasyon sabit telefon hizmetidir. İletişim faturanız Hakay Telekomünikasyon tarafından düzenlenir ve dilerseniz bütün hatlarınız için tek bir fatura düzenlenebilir.

Kimler bu hizmetten faydalanabilir?

*Sabit telefonu olan, ihtiyacına uygun dakika paketini seçerek, şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ya da GSM ayrımı olmadan her yöne rahatça konuşmak isteyen, telefon faturalarının gereğinden yüksek geldiğini düşünen tüm kişi ve kurumlar içindir.

Hakay Sabit Telefon Hizmetinin avantajları nelerdir?    

*Hakay Sabit Telefon Hizmeti ile telefon görüşmelerinize küçük servetler ödemekten kurtulurken sorun ve önerileriniz olması durumunda dakikalarca telefondaki müşteri temsilcisine laf anlatmak yerine direk müşteri temsilcinize cep telefonundan ulaşır ve anında çözüme ulaşırsınız.

*Konuşmalarınızı Hakay Sabit telefon Hizmeti üzerinden yüksek ses kalitesiyle yaparsınız.
Aramalarınızı kullanım alışkanlığınızı değiştirmeden (ön numara çevirmeden), hizmet kalitenizden ödün vermeden yaparsınız.

*Web sayfamızdan size özel sayfaya giriş yaparak Görüşme detaylarınıza erişebilir, çağrı süreleri süreleri, aranan numaralar, gibi detaylara erişebilirsiniz. Üstelik bunların hepsini çağrı bittiği anda ekranınızda görürsünüz.

Hakay Sabit Telefon hizmetinden yararlanmak için ne yapmalısınız?   

*Hakay STH abonesi olmak çok kolay. Herhangi bir başvuru ücreti ödemeden, aşağıda belirtilen evrakların tesliminden itibaren birkaç gün içinde aboneliğiniz başlar ve hizmetten yararlanırsınız.

Kurumsal Abonelik için gerekli evraklar:
*İmzalı Hakay Telekom Abonelik Başvuru Formu
*İmzalı Hakay Sabit Telefon Hizmeti Abonelik Sözleşmesi
*Başvuruya yetkili kişinin kimlik fotokopisi
*İmza sirküleri fotokopisi, Ticaret Sicil Gazetesi , Vergi Levhası
*Başvuran vekilse; vekaletname fotokopisi ve vekil kimlik fotokopisi

(Lütfen mesaj yada telefon ile formları talep ediniz.)

Bireysel/ Şahıs Aboneliği için gerekli evraklar:
*İmzalı Hakay Telekom Abonelik Başvuru Formu
*İmzalı Hakay Sabit Telefon Hizmeti Abonelik Sözleşmesi
*Kimlik fotokopisi
*Başvuran vekilse; vekaletname fotokopisi ve vekil kimlik fotokopisi

(Lütfen mesaj yada telefon ile formları talep ediniz.)

Nasıl Başvuru Yapılır:
Hakay Sabit Telefon Hizmeti başvurusu yapmak için, iletişim sayfamızdan bize mesaj atabilir,  Size bilgi aktarılmasını talep edebilirsiniz.
Detaylı bilgiye 0 312 344 70 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Kazanç Paketlerimiz

* Her yöne dakikalar Şehiriçi, Şehirlerarası, Yurtiçi GSM ve Uluslararası 1.Kademe PSTN aramalarını kapsar.
* Aboneliğin başladığı ilk ay ücreti abonenin ilk görüşmeye başladığı tarihten itibaren ay sonunda kadar olan gün oranında faturaya yansıtılır. Örnek: Ayın ortasında ilk görüşmesini yapan abonenin ilk faturasına yarım aylık paket ücreti yansır.
* Aynı şekilde ilk ayki bedava dakikalar da gün sayısına oranlı olacaktır. Örnek: Ayın ortasında ilk görüşmesini yapan abonenin ilk faturasına yarım aylık paket ücreti yansır, ve ilk ay kullanabileceği bedava dakika paketindeki sürenin yarısı kadardır.
* Taahhütlü paketlerde (Kazanç Paketleri) taahhüt süresi bitmeden daha düşük fiyatlı bir Kazanç paketine ya da Kazanç dışındaki başka bir tarife/pakete geçiş yapılamaz. Geçmek istendiği durumda taahhütten doğan cezalar ödenerek geçilir. Taahhüt süresi içinde daha yüksek fiyatlı bir pakete geçiş mümkündür, faturaya herhangi bir ücret yansımaz, tarife değişikliği bir sonraki ay itibariyle geçerli olur. Kalan taahhüt süresi aynı şekilde devam eder.
* Taahhüt bitmeden aboneliğin sonlanması durumunda, iptal tarihine kadar aboneye verilmiş olan indirimler son faturaya yansıtılır.


MEVCUT KAZANÇ PAKETLERİ

Dakikalar Bizden

Toplam Her Yöne Dakikalarınız

Ücret

1000 dk

+100 dk

1100 dk

59,00 TL

2000 dk

+400 dk

2400 dk

118,00 TL

3000 dk

+700 dk

3700 dk

177,00 TL

4000 dk

+1100 dk

5100 dk

236,00 TL

5000 dk

+1500 dk

6500 dk

295,00 TL

7500 dk

+2500 dk

10000 dk

445,00 TL

Yukarıdaki fiyatlara tüm vergiler dahildir.

 

 

Call Shop

Call Shop'lar, minimum 2, maksimum 8 telefona ve özel görüşme kabinlerine sahip, internet üzerinden şehiriçi, şehirlerarası, uluslar arası ve mobil görüşme ihtiyacı olan herkese ekonomik, kaliteli konuşma ve telekomünikasyon hizmeti sağlayan yeni bir iş modelidir. Telekom ofisleri, internet cafeler, Fatura Tahsilat Ofisleri, Cep Telefonu ve Telekom Bayileri, Market, Bakkal, Büfe ve ek gelir kazanmak isteyen işletmeler için ideal bir kazanç sistemidir. Ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.


Müşterilerinizin telefon görüşmelerinden anında kazanın! 

Call Shop’ lar sıcak satış yapılan ve hizmet verilen tüm noktalarda örneğin Büfe, bakkal, kırtasiye, cafe,  internet kafe gibi kuruluşlarda ciddi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Call Shop'lar (diğer ismiyle Arama Noktası), bireylerin yurtiçi ve yurtdışı telefon görüşmeleri yapabilecekleri yerlerdir.  Müşteriler, CallShop' taki terminallerden telefon görüşmelerini yaparlar ve görüşme sonunda ücretlendirilirler.

Kimler Call Shop kurabilir?

Cadde üzeri ve yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde öğrenci merkezleri askeri bölge yakınında, kurulu Büfe, Bakkal, Kırtasiyelerde veya telefon satış, tamir bilgisayar satış gibi bir çok iş ile beraber yapılabilir. Ayrıca ek gelir bekleyen satış noktaları için uygun bir çözüm olan Call Shop’lar düşük yatırım maliyeti ile yüksek kazanç sağlamaktadır.
 
Call Shop Sistemi nasıl çalışır?

Gelen müşteri telefon kabininden telefon cihazını kullanarak aramak istediği telefon numarasını çevirir. Karşıdaki kişi telefonu cevaplandırdıktan sonra kontör atmaya başlar.
Müşteri konuşma sırasında birebir konuştuğu telefon numarasını ve ücretini kabin ekranlarından izleyebilir.
Arama noktasındaki görevli tüm görüşme detaylarını ve ücretlendirmesini kendi bilgisayar ekranından izleyebilir. Konuşma bittiğinde arama noktası sahibi ücreti bilgisayardan gördüğü miktar üzerinden alır. Eğer konuşma yapılan kabin için "Ön Ödemeli" seçeneği seçilerek peşin para alınmış ise, yazılıma girilen para bitince konuşma otomatik olarak kesilir.

İşletmeci kendi kar marjını belirledikten sonra, ücretlendirmeler sisteme veya cihazlara girilir ve müşteri telefonun ve işletmecinin yanında bulunan kontör ekranları aracılığı ile görüşme ücreti anında takip edilir.
Başvuru ve Fiyatlar için lütfen tıklayınız.

 

Call Center

Çağrı Merkezi Çözümlerinizde Hakay Telekom aracılığıyla hertürlü yazılım ve donanım desteği le Çağrı Merkezi Yazılımı, Kurulumu Ve voip vererek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Çağrı Merkezi (Call Center ya da Contact Center), firmaların ya da kurumların diyalog halinde oldukları kişiler ya da diğer firma ve kurumlar ile olan iletişimlerini yürütmelerini sağlayan merkezlerdir.

Anasayfa | Sabit Telefon Hizmeti | Call Shop | Çağrı Merkezi | TDSL Hizmeti | IP Sistemler | Fiberoptik Altyapıları | Hakkımızda | İletişim